Muni Kadrangiandrinuledrul na rupasemalamalav | 105 Videos
Muni Kadrangian 主播精選

na selapai uta a i taitu ta kinudan ta 228 tazua

2015-02-28 Sat

ti puljaljuian izuanga ruziazianan a kinateveteveljan

2015-02-28 Sat

tja kakimilimilinganan a i unukuan ta kakudan

2015-02-21 Sat

ti angusan sipasasin a kiluku a kakudan i qinaljan

2015-02-21 Sat

ti cudjui kata kama sika sepatj anga cavilj a cinunan

2015-01-31 Sat

a pinaka sakam na sitjavulungan avana zuazuan

2014-12-26 Fri

a nanakisan vencekadan na ljavek kata kadjunangan

2014-12-19 Fri

itu a milingan lada kata tjaucikel a kakisusuan

2014-12-12 Fri

kana palisian i qinaljan parakaljai a puariari

2014-12-05 Fri

aicu a kisan daiman a timanga makaia kilingdjel

2014-11-28 Fri

a saluan na vuculj pulingav a vana maladalada

2014-11-21 Fri

i tjaiquvuquvulj izua rariverivan na pulingav

2014-11-14 Fri

namasan pazangal a pulingav a itua tja kakudan

2014-11-07 Fri

a sangas a qemalac nu mavesuang kivanu cinunan

2014-10-31 Fri

a cemevulj a palisian cemulju kata pucevulj

2014-10-24 Fri