Miming KarawPusu kari psaput | 73 Videos
Miming Karaw 主播精選

Sbrangan o kika pkla pusu brihan ni tjiyun snaw Truku

2015-04-10 Fri

Truku o puda pteetu btunux ni tmamas pkla dxgal na

2014-12-20 Sat

Alang huhus o asaw lala huhus suun tnngahan rudan da

2014-12-15 Mon

Gisu pkla manu ka balay bi ndaan rudan 牡丹 ka alang Paiwan

2014-12-14 Sun

Pala o kika pusu bi pkusun lukus Truku suxal

2014-12-13 Sat

Alang tpdu o lala bi tpdu kika suun tnngahan Truku

2014-12-06 Sat

Pthangan laqi ka Truku o asi ka muda bi gaya

2014-11-29 Sat

Muda powda ka Truku pkla Utux radan niqan qrasan ka sapah

2014-11-29 Sat

Powda rnisuh dgiyaq saw msblaiq ka pluban mkanai su

2014-11-17 Mon

Sbowlung mdka pada ggrig ka risaw o mrmun balay

2014-11-15 Sat

Samay utux o kika djiyan bi msapuh luqih snalaq rudan suxan

2014-11-08 Sat

Niqan bi knkla smalu lala sapah klgan djiyun ka rudan suxal

2014-11-01 Sat

Rudan suxal o asi ka daan ptluqih qhuni ni sdaharan qhuni ka dxgal

2014-10-25 Sat

Hlama masu Truku o ngalan bi smapuh masu rudan suxan

2014-10-20 Mon

Phiyu hnigan pnteetu tnjiyal Nihun ka Truku o mniq Tbtu ka paru brihan

2014-10-11 Sat