Dungi Kulangni pili’an nu misakamuay | 95 Videos
Dungi Kulang 主播精選

U canan ku palumaan ni bai a heci.

2015-07-20 Mon

u heci i pituay a bulad

2015-07-13 Mon

u lami' nu niyazu' i pituay a bulad

2015-07-06 Mon

hica han nu mita ku cilekay

2015-06-29 Mon

u canan ku pahabayan ni ina i luma'

2015-06-22 Mon

nipahabayan ni ina

2015-06-15 Mon

canan a cilekay ku i lalabuay nu luma'

2015-06-08 Mon

u canan ku sapicikcik tu lami' atu titi' ni mita?

2015-06-01 Mon

u canan ku sakan ita

2015-05-25 Mon

u canan ku sapisahemay nu mita.

2015-05-18 Mon

sapasaksak i lala

2015-05-11 Mon

hica han nu Sakizaya

2015-05-04 Mon

hacica ku bacal

2015-04-27 Mon

u niyazu' nu Sakizaya.

2015-04-20 Mon

u lalabu nu uzip ita

2015-04-13 Mon