2015-07-05 Sun
Slaqi ta cbeyo smkuxunl theya ma psseyun bsiyus | 小時候常與同伴玩 喜歡鬥蟋蟀
Seediq Mprengo Ku Pnkari Seediq (Seediq)
賽德克族語 主播
Iwan Nawe賽德克族.德固達雅語系Seediq
Iwan Nawe
賽德克族.德固達雅語系

Seediq 2015-12-06 Sun

Seediq 2015-11-29 Sun

Seediq 2015-11-15 Sun

Seediq 2015-11-15 Sun

Seediq 2015-11-08 Sun

Seediq 2015-11-01 Sun

Seediq 2015-10-25 Sun

Seediq 2015-10-18 Sun

lulngan ta sbiciq muuxun para hanTnlupuy laqi

2015-07-19 Sun

rmaus plale cbeyu snduku ma mdanga tnsapah

2015-07-12 Sun

Slaqi ta cbeyo smkuxunl theya ma psseyun bsiyus

2015-07-05 Sun

smluhe ta karii seediq mangu kesun 5wawa baga

2015-06-28 Sun

Malu ba gaya rudan cbeyo ka msbarux ma mstuku

2015-06-21 Sun

Rbangan di theya qsiya yayun tai hari sndiyax naq ndan

2015-06-14 Sun

Seediq mdurumc meepah waha malu ndaan

2015-06-07 Sun

Iya ekan ngungu qculux maha srahuq slhayune ka laqi

2015-05-31 Sun

Seediq Mprengo Ku Pnkari Seediq (Seediq)
賽德克族語 新聞辭典