2013-09-13 Fri
muman ita temita tu nikuwayan nenna | 石梯坪海稻米再現 舒米暢談復育
Kebalan sikawma tu sibun ay
噶瑪蘭族語 主播
Ruyuku噶瑪蘭族.噶瑪蘭語Kebalan
Ruyuku
噶瑪蘭族.噶瑪蘭語

Kebalan 2015-12-06 Sun

Kebalan 2015-11-29 Sun

Kebalan 2015-11-15 Sun

Kebalan 2015-11-08 Sun

Kebalan 2015-11-01 Sun

Kebalan 2015-10-25 Sun

Kebalan 2015-10-18 Sun

Kebalan 2015-10-11 Sun

Nanay ira ho sapingodo cangraan sa faloco' no salikaka

2014-04-22 Tue

muman ita temita tu nikuwayan nenna

2013-09-13 Fri

2013-09-13 Fri

Kebalan ta sinbunan ay zitin na kebalan
噶瑪蘭族語 新聞辭典
tatezuma ay taRaw
罕見疾病
bulu
鉛筆----新造詞
suReda
雪---借詞 (日)
babuy na lazing
海豚----新造詞
samulayan
春天----新造詞
qanengian
祝福----新造詞
siaRaRti
秋天----新造詞
wasu na lazing
海獅----新造詞
dazit
日曆---傳統說法